Древній Корець красивішає

Корець відзначив свою чергову річницю – тепер 868. Цього разу більшість заходів було заплановано, аби ініціативу проявляли самі містяни. Зранку відбувся молебень в усіх Корецьких церквах, яких тут чимало. Свято це збігається з Успінням Пресвятої Богородиці. Тож корчани не безпідставно вважають, що їхнє місто під особливим покровительством Божої Матері. У Корецькому жіночому монастирі є чимало ікон Богоматері, до яких їдуть поклонитися і помолитися православні з усього світу.

У цьому древньому містечку місцева влада робить наголос на благоустрій населеного пункту. Тому Корець дуже змінився останнім часом, став красивішим. Це відбувається не без втручання комунального підприємства «Корецьжитловодоканал», яким керує директор Андрій Чекальський. Саме його під час офіційної частини святкування було нагороджено подякою облради за хорошу роботу, як і секретаря виконкому міськради Олену Остапчук. А почесні грамоти облради дісталися міському голові Людмилі Дмитрук та депутатові облради Андрієві Сайчуку. Місцева влада нагородила подяками корчан, які зробили значний особистий внесок у благоустрій міста. Серед них: Галина Грох, Марія Лисюк, Інна Кимак, Георгій Отливанський, Віра Петриковець.

Цього дня у Корці відкрився дитячий ігровий майданчик у ДНЗ «Ясла-садок №3». Також біля приміщення районного туристичного інформаційного центру просто неба облаштували Wi-Fi зону.

Подбали організатори і про спортивних жителів громади та влаштували для них спортивне сімейне свято «Здорова родина – міцна Україна», велопробіг «Вулицями рідного міста», а для малечі – дитячий мотузковий майданчик.

Привітати корчан зі святом приїхали народний депутат Юрій Вознюк та перший заступник голови облради Сергій Свисталюк. Працівники Центру професійно-технічної освіти провели майстер-класи з візажу, манікюру та перукарській справі.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі фіналістки талант-шоу «Голос Діти» Катерини Качановської, колективу Корецького будинку культури «Серпанок», «Жіночого батальйону» села Головниця, учнів-переможців творчих-конкурсів.

Закінчилося відзначення Дня народження міста битвою фарбами та святковою дискотекою просто неба.

Тарас ПОКУТЯНСЬКИЙ

Вас можуть зацікавити такі матеріали