Іван-чай та інженер

Ігоря Селепиху, інженера за фахом вперше побачив у Гощі побачив під час святкування Дня селища. Чоловік продавав іван-чай

– Захопився вирощуванням цієї рослини не так давно, тому, – розповідає пан Ігор, – що насамперед вичитав – ця рослина при вживанні немає ніяких протипоказань. Кожну рослину, яку ми вживаємо у якось вигляді має свої властивості і може чомусь допомагати, а в чомусь – шкодити. А ось іван-чай підходить усім. його можна змішувати з іншими рослинами. Добре підходить череда, м’ята, вишня, груша. Вранці його вживають як тонізуючий напій, а ввечері – як легке снодійне. Раніше вважали, що іван-чай – це напій для бідних, бо він був доступний. А нині – для гурманів, які не зациклюються на традиційних закордонних чаях. Аби приготувати його до вживання з часу збирання проходить 5 етапів, в тім числі в’ялення, скручування. Нині Інтернет всього цього може навчити, головне захопитись якоюсь ідеєю.

Ось так захоплення дає ще й можливість заробити додаткову гривню до сімейного бюджету.

 

* У його складі великий вміст вітаміну С.

* Допомагає в зміцненні імунітету.

* Найпотужніший природний очищувач організму.

* Значно знижує інтоксикацію при онкологічних захворюваннях.

* Має протизапальну, а також обволікуючу дію, що добре допомагає людям, страждаючим гастритом, виразкою шлунка, колітом і при метеоризмі.

* Приводить тиск в норму.

* Є найсильнішим антиоксидантом.

* Допомагає при головних болях і мігрені.

Андрій БАБІНЕЦЬ

 

Вас можуть зацікавити такі матеріали