Соснівчани традицій не порушують

Вже кілька років поспіль у День працівника лісу соснівчани мають нагоду привітати і відзначити кращих працівників галузі, культурно відпочити і повеселитися. ДП «Соснівське лісове господарство» завжди серед кращих в області, тому є ким і чим пишатися.

На стадіоні підприємства зібралися члени трудового колективу, їх рідні, гості, жителі селища. Довкола лунала весела музика, а перед початком урочистості вже працювали дитячі атракціони.

Святкування відкрила ведуча цього велелюдного заходу Ірина Рибак, яка, щиро привітавши своїх колег, зазначила, що лісівники – це професіонали, які в складних, часто екстремальних, умовах зберігають і примножують лісові багатства України, своєю невтомною працею створюють десятки тисяч гектарів нових лісів, мужньо протистоять пожежам і повеням, захищають лісові угіддя від шкідників, браконьєрів та здирників. Саме тому ці люди користуються народною повагою.

З теплими словами поздоровлень, побажань нових успіхів у праці і Божої благодаті звернувся до лісівників настоятель місцевого Свято-Михайлівського храму УПЦ КП отець Тарас. Він з приємністю вручив директору ДП «Соснівське лісове господарство» Олександрові Прохору медаль «За жертовність та розбудову України».

Щиро вітаючи своїх колег і усіх присутніх з професійним святом, О. В. Прохор побажав всім здоров’я, сімейного благополуччя, щастя і плідної праці на благо нашої держави. Він вручив десятки грамот членам трудового колективу з усіх його виробничих підрозділів.

Під час цієї приємної процедури ведуча Ірина Рибак повідомила, що напередодні Дня працівників лісу в Рівному під час урочистих зборів було вручено грамоту Державного агенства лісових ресурсів України директору підприємства О. В. Прохору, Грамоту Кабінету Міністрів України лісничому Соснівського лісництва В. С. Яніцькому, Подяку голови Держагенства лісових ресурсів головному лісничому держлісгоспу О. Р. Банацькому, а лісничого Щекічинського лісництва М. Р. Букара визнано кращим працівником обласного управління лісового та мисливського господарства 2018 року.

Сердечні слова поздоровлень адресував Соснівським лісівникам головний лісничий обласного управління лісового та мисливського господарства М. В. Прокопчук.

З увагою слухали присутні вітальні виступи голови районної ради Віктора Федаса та голови районної державної адміністрації Віталія Люшина, які щиро побажали їм міцного здоров’я, родинного благополуччя і затишку, мирного неба та нових звершень у нелегкій, але дуже потрібній та благородній праці лісівників. Очільники району вручили Почесні грамоти райради та райдержадміністрації групі кращих працівників держлісгоспу.

З приємністю приєдналися до поздоровлень і щирих побажань місцевим лісівникам Соснівський селищний голова Микола Кот та колишній багаторічний директор ДП «Соснівське лісове господарство» заслужений працівник лісового господарства України Петро Белюшко, а також керівник благодійної організації «Україна – це ми» Жанна Бороздіна, яка вручила Подяку голові профкому підприємства Федору Рибаку. Хвилююче привітали своїх старших колег і наставників члени шкільного лісництва опорного закладу Соснівського НВК.

Під час процедури нагороджень свої чудові пісні подарували присутнім юні співачки Оксана Рудик та Софійка Рибак.

Про те, як пройшли передсвяткові змагання з міні-футболу, армреслінгу, шахів та перетягування линви в ДП «Соснівське господарство» поінформував його профспілковий лідер Федір Рибак. Отож відбулося вручення нагород переможцям і призерам змагань, а кубок переможців у загальнокомандному заліку отримав лісничий Соснівського лісництва Володимир Яніцький.

Веселе пожвавлення і аплодисменти викликав оригінальний захід організаторів свята, які асоціювали характери своїх колег з окремими видами дерев, що зростають на території держлісгоспу, і вручали їм пам’ятні вазони.

На завершення професійного свята лісівників свою веселу пісенну програму їм подарували члени гурту «Пан Карпо».

Павло РАЧОК

Вас можуть зацікавити такі матеріали