Естафету благодійного футбольного матчу передано Рівненському району

У вівторок, 11 вересня, відбулася прес-конференція, темою якої було проведення благодійного футбольного матчу, естафету якого від м. Рівне передано Рівненському району. Варто зазначити, що подібний футбольний матч відбуватиметься вчетверте. За ініціативою єпархії УПЦ КП і громадської благодійної організації «Елеос-Рівне» були футбольні ігри в містах Дубно, Здолбунів і Рівне, під час підготовки і проведення яких щоразу збиралося до 100 тисяч гривень, які жертвувалися на потреби людей і сімей, що потрапили у біду, зокрема на лікування.

Отже, четвертий благодійний футбольний матч відбудеться у с. Зоря Рівненського району у неділю, 7 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці. До складу команди Рівненського району увійдуть, як зауважив виконуючий обов’язки голови районної ради Микола Сальчук, голови сільських і селищних рад, волонтери, депутати райради, працівники райдержадміністрації на чолі з головою Володимиром Пилипчуком. Звісно, буде відбір, зауважив сам Володимир Пилипчук, адже бажаючих взяти участь у благородній справі є вже чимало. А кошти цього разу будуть збиратися на лікування від раку дитини – дворічного Даниїла Черетка з Оржева, котрий зараз перебуває у приватній клініці в Німеччині.

Учасники прес-конференції, окрім вищезазначених осіб, а це – голова благодійної організації священик Василь Лозинський і заступник Зорянського сільського голови Ольга Максимчук, акцентували увагу на тому, що проведення благодійного матчу заради спасіння життя стимулюватиме людей відчувати чуже горе і вчитися співчувати, допомагаючи по можливості грішми.

Анна ЛИМИЧ

Вас можуть зацікавити такі матеріали