Хвала вашій праці, вашій мужності

Голова обласної організації профспілок лісового господарства Володимир Якимчук вручає нагороду голові профкому Зарічненського держлісгоспу Марії Федюшко.
Лісівників вітає колектив Рівненського міського будинку культури
Фінальна частина свята

Беручи інтерв’ю у начальника управління лісового та мисливського господарства області Віталія Суховича, запитав: чи будуть широко відзначати професійне свято. Віталій Миколайович сказав, що помпезності не буде, але запросять до Рівненського міського будинку культури тих, кого будуть нагороджувати грамотами різних рівнів і подяками, дипломами та цінними подарунками.
І ось у суботу пополудні велика зала будинку культури зарясніла біло-зеленими кольорами, саме такою є професійна форма лісівників. Нагород й справді було чимало – 72, а ще 153 вручали у трудових колективах. Для привітання слово ведучі свята надають заступнику голови облдержадміністрації Ігореві Тимошенко. Він підкреслив той факт, що одна третина території нашого краю покрита зеленими насадженнями. Та й в економіці області лісівники відіграють домінуючу роль. Тому, сказав він, хвала вашій праці, вашій мужності. Адже доводиться не лише вирощувати ліс, збирати з нього урожай, а й берегти його в екстремальних умовах. Ігор Олександрович насамперед вручив Почесні грамоти Кабінету Міністрів директорові Костопільського держлісгоспу Олександру Мелещуку. Костопільські лісівники утримують нині першість у трудовому суперництві. За словами Лариси Садової, яка від імені ГО «Сумлінних платників податків» привітала лісівників зі святом і сказала, що ДП «Костопільське лісове господарство» у числі претендентів на звання найсумлінніших платників податків в Україні. Зауважимо, що торік такого звання добилися сарненські лісівники. Грамоту Кабміну також отримав лісничий Соснівського лісництва Володимир Яніцький.
А потім прозвучали вітання з вуст першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка, заступника начальника служби надзвичайних ситуацій в області Ігоря Михальчука, полковника поліції обласного управління Ігоря Федорчука, голови Товариства мисливців та рибалок області Михайла Прокопчука, голови обласної організації профспілки працівників лісового господарства Володимира Якимчука, і, звісно ж, Віталія Суховича. Вони також вручили численні нагороди кращим із кращих. Кожне вітання супроводжувалось концертними номера артистів Рівненського міського будинку культури, що створювало святковий настрій всім присутнім у залі. Треба також зауважити, що вітання номінантів проходило у супроводі короткої розповіді про їхні заслуги і світлини на екрані сцени. Це надавало не лише естетики, а й урочистості. А ще у цьому році з’явилися перші прізвища у номінації «Кращий працівник рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства».

Тарас ПОКУТЯНСЬКИЙ

Вас можуть зацікавити такі матеріали