Новий комп’ютерний клас та дитячий майданчик від народного депутата

Під час робочої поїздки по Володимирецькому району 25 жовтня народний депутат України Василь Яніцький відвідав Воронківський НВК. Прибув народний депутат з подарунком для школи – комплектом новеньких комп’ютерів. 11 ноутбуків стануть обладнанням для комп’ютерного класу, що поставить викладання інформатики на більш сучасний рівень.

– У Воронківському НВК – 372 учні, – розповідає його директор Аркадій Тарасюк. – Ми маємо один комп’ютерний клас, проте, комп’ютери там уже застарілі. До того ж, на урок інформатики клас ділимо на 2 групи. Отож другий кабінет інформатики нам був вкрай необхідним. Дякуємо щиро за те, що наш народний депутат знає про наші проблеми й допомагає їх вирішувати. Нещодавно за його сприяння на території школи ми також встановили вуличний тренажерний комплекс вартістю 170 тисяч гривень. І це теж було дуже актуально, адже у школі немає спортивного залу. Цей комплекс користується популярністю в усієї молоді села.

Разом із виконуючим обов’язки голови Володимирецькоі РДА А. Рижим та начальником відділу освіти М. Ошурко, Василь Петрович оглянув школу. З колективом освітнього закладу та керівництвом села обговорили проблеми і перспективи розвитку НВК та усієї соціальної інфраструктури сільської ради.

У цей же день, Василь Яніцький разом із керівництвом району відвідав село Зелене Красносільської сільради. Він поспілкувався з колективом дошкільного закладу освіти та оглянув нещодавно встановлений на території садочка дитячий ігровий майданчик вартістю 120 тис. грн. Ці кошти за клопотанням народного депутата виділені із держбюджету спеціальною субвенцією на соціально-економічний розвиток окремих територій. Відрадно, що жителі Зеленого доклали й своїх зусиль для того, щоб їхнім дітям було комфортно й безпечно у дитячому садочку. Власними силами вони змайстрували паркан довкола закладу.

– Ми дуже вдячні Василю Петровичу за майданчик, – каже сільський голова Дмитро Ковальчук. – Його уже облюбували діти з усього села. Також за сприяння депутата було капітально відремонтовано 2 кілометри асфальтової дороги в Зеленому. Зараз ми обговорили головну нашу проблему – необхідність заміни даху дитячого садочка і дуже сподіваємося на допомогу нашого депутата, бо пересвідчилися, що він дійсно робить усе можливе, щоб в наш поліський край надходили кошти з держбюджету.

Дитячі містечка за сприяння Василя Яніцького уже встановлено у Володимирецькому районі на території дитячих закладів Володимирця, Хиноч, Великого Желудська. Найближчим часом і в селі Любахи також буде встановлено добротний дитячий майданчик на радість малечі та батькам.

Оксана СЛОБОДЗЯН

 

Вас можуть зацікавити такі матеріали