Творчий доробок радіо «Полісся» – достойний зразок громадського мовлення

Щоденно о 13 годині широка аудиторія слухачів північних районів області вмикає свої радіоприймачі на хвилю 106,6. Їх вітає радіо «Полісся». Творча група радіо (двоє журналістів: Віра Шашук і Вадим Брик) старанно готує інформацію, цікаву для будь-якого слухача.

 В ефірі радіо «Полісся» звучить багато проектів, зокрема про історію Сарненщини можна почути із аудіокниги Раїси Тишкевич «Сарни». Любителі природи можуть слухати інформацію на відповідну тематику в передачі «Природа і Людина» фахівця Рівненського природного заповідника Вікторії Ніколайчук. В п’ятницю дізнаєтеся найцікавіше з подій краю із щотижневої інформаційної програми «Сарненщина за тиждень», яку доповнює «Кримінальна хроніка», а про зелені шати поліських просторів, найбільше багатство краю та фахівців, які трудяться на цій ниві, розповідають сюжети випусків «Ліси Полісся», авторської програми директора ТРК «Полісся» Віри Шашук. Цікавими є радіопередача Любові Левкут «Православне паломництво» та проект Володимира Хомича «Дорога до храму». Багато нового дізнаються радіослухачі про минувшину регіону із доробків філософа Петра Макаренка. А ще в ефірі радіо рідного краю можна почути ціле мереживо передач, які доповнюють одна одну – «Актуальне інтерв’ю», «Спеціальний репортаж», «Футбольний клуб», дитяча передача «Апельсинка» тощо. Усім авторам, які створюють передачі, вдячні не лише працівники радіомовлення, а й численні слухачі. Адже на території покриття проживає понад 400 тисяч осіб.

Біля витоків радіо «Полісся» стояла нинішній директор – Віра Шашук. Коли з’явилася можливість впровадити місцеве радіомовлення – саме вона самовіддано взялася її реалізовувати – оформляти численні документи, співпрацювати з Національною радою з питань телебачення і радіомовлення та іншими інстанціями.

Віра Артемівна з теплотою і вдячністю говорить про своїх колег, разом з якими збудували сьогоднішнє «Полісся». Це – Наталія Ткачук (нині директор ЗНЗ І-ІІ ст. №3), Юрій Прозапас (фахівець мас-медіа), Едуард Раковець (очолює відділ культури Сарненської РДА). Кожен з них віддав сфері радіомовлення понад 10 років і зробив неоціненний вклад у розвиток ТРК «Полісся».

Безперечно, жителям усіх північних районів хотілося б слухати в радіопередачах і про свої населені пункти та про їх жителів. Редакція «Полісся» готова розширювати коло партнерів, приймати і транслювати таку інформацію, тож запрошує їхніх місцевих журналістів та небайдужих громадян надсилати свої повідомлення, запитання, пропозиції до редакції на E-mail: sarnyradio@ukr.net, та за телефоном у Сарнах 3-52-18.

Віднедавна я також причетна до формування контенту радіо «Полісся». У колах спілкування маю багато творчо обдарованих людей. Тож, вирішила розпочати проект «Слово про Митців Слова». Запрошую до своїх авторських передач усіх, хто любить і плекає нашу рідну мову.

Не забувайте: найближча хвиля – 106,6 Fm, найближче радіо – «Полісся»!

Тамара СТАНКОВА,

 член Національної спілки журналістів України

Вас можуть зацікавити такі матеріали