Віктор Щербачук: «Вболіваю за «Динамо». Але ще більше за свої команди»

Рідко хто з чоловіків та й частини жінок не люблять футбол. Але, щоб існувала ця древня і улюблена гра нині мало бути ентузіастом. Потрібні чималі кошти, аби утримувати будь-яку команду. І справа навіть не у мотивації гравців. Переїзди до команд-суперниць, форма, м’ячі – все це коштує чималі гроші.

– Сталося так, що виступи гощанської команди на першість області цьогоріч були під загрозою. Ми звернулись до генерального директора Компаній «ДЕДЕНС АГРО» та «РІТТЕР БІО АГРО» Віктора Щербачука, аби він взяв команду під свою опіку. І хоч одну команду на першість району він уже фінансував, все ж взяв й іншу, яка нині називається «Гоща-РІТТЕР». Розуміємо, що специфіка виробництва його Компаній така, що кошти заробляються сезонно, однак Віктор Миколайович виявився справжнім фанатом футболу і погодився стати президентом команди, – розповідає координатор гощанського футболу, член виконкому Рівненської обласної федерації футболу Юрій Буркалець.

– І за це ми йому дуже вдячні, – каже воротар команди Юрій Дем’янець. – На жаль, у Гощі немає таких великих потужних підприємств, які могли б фінансувати футбол. І хлопці дуже зраділи коли Віктор Миколайович взявся нам допомагати. Я вже граю у команді 10 років. Є ще два ветерани, які також давно грають, тож було б нам дуже боляче, якби наше дітище далі не змогло б існувати.

Свій черговий матч «Гоща-РІТТЕР» зіграло на полі суперника з командою «Коливань». Обидві футбольні дружини є сусідами у турнірній таблиці, займаючи відповідно четверте та п’ята місця у чемпіонаті області. Після відчутної перемоги у попередньому матчі над радивилівською командою, гощанці окрилені успіхом хотіли виграти і обігнати своїх візаві. Матч проходив з перемінним успіхом. Гравці застосовували пресинг, тож здебільшого стандарти створювали справжні гольові моменти, але у цьому випадку бездоганно зіграли воротарі.

У перерві між таймами спілкуюсь з Віктором Щербачуком.

– Ще у дитинстві та юності я сам любив грати у футбол. Завжди вболівав за київське «Динамо». Тепер вболіваю за свої команди ФК «ГОЩА-РІТТЕР» та «ДЕДЕНС АГРО – Русивель». Вважаю, що підтримка спорту – це один із головних чинників соціальної політики, підтримка здорового способу життя. Я вдячний хлопцям за старання. Вірю, що вони досягнуть великих перемог. Варто лише ще більше зігратися, – відвертий як завжди Віктор Щербачук.

У другому таймі швидкості ще збільшились. Особливо старалися гощанці Володимир Хомончак та Максим Гуда. У порівняні з хлопцями із Клеваня, вони не виглядали атлетами. Проте їх швидкісні ривки та філігранна техніка не раз змушували суперників порушувати правила.

На трибунах було більше місцевих вболівальників. Однак ті, хто приїхав з Гощі вболівали активніше. Періодично звучало: «РІТТЕР! РІТТЕР!», що надавало хлопцям крила, вело вперед. Проте ворота обох команд того дня залишилися сухими.

– Це не головне кожен раз вигравати, – сказав один із спонсорів команди «Коливань» Володимир Фалко. Важливіше, що хлопці дружать із спортом, не зловживають спиртним і не курять різну гидоту.

А вболівальник з Гощі Володимир Юсько сказав:

– У нашому селищі люблять футбол. Чимало вболівальників приходять на стадіон. І завдяки Віктору Щербачуку ми маємо змогу дивитися видовищні спектаклі, що носять ймення «футбол».

Андрій БАБІНЕЦЬ

Вас можуть зацікавити такі матеріали