Йому потрібна наша допомога. Нам потрібен він!

Ви знаєте, що лікарі найбільш схильні до хвороб? Бо людський біль вони часто пропускають через власне серце.
Друзі, буду не просити, а благати. Хірург з великої букви, депутат обласної ради і просто надзвичайно розумна людина потерпає від страшної хвороби – гострий лейкоз. Михайло Вервега врятував тисячі людей, адже понад 40 років є хірургом.
Для мене це надзвичайно виважена людина, яка завжди стримано і чітко пояснить будь-які питання. Людина, яка завжди відстоює не власні інтереси, як це часто я бачу серед депутатів, а бореться за людей. В суворому погляді можна було побачити незламність характеру і служіння громаді. А не часта усмішка доводила, Михайло Степанович дуже щирий і добрий, хоч і намагається це приховати.
Йому потрібна наша допомога. Ба, навіть не так. Нам потрібен він. Відверто. Прошу, хто зможе. Колег журналістів прошу писати лише доньці і телефонувати теж лише їй.
ПриватБанк, картка 4149 4991 3137 1864 – Вервега Богдана Михайлівна (донька).
Ольга ФЕРАР, Фейсбук
P.S. Шановні читачі газети! Друзі! Допоможімо прекрасній людині і лікарю від Бога! Згадайте, кому допоміг у лікуванні Михайло Степанович Вервега, усі разом – ми щось зможемо! Упевнені, що на цього лікаря, його золоті руки, чекають іще сотні пацієнтів! Подумайте і про них!
Колектив редакції газети

Вас можуть зацікавити такі матеріали