Гарні справи на користь громади

Роман Олексійович Горбатюк-Василейко працює сільським головою з 2015 року. Більше 1 року очолює Корнинську ОТГ, в яку увійшли села Колоденка, Корнин, Загороща, Тайкури і Порозове. Його власні виборчі перегони не були складними, бо мав лише одного конкурента. Останні вибори до новоствореної ОТГ ще раз підтвердили, наскільки успішним менеджером він є. Романа Олексійовича вже знали як сільського голову. Він сумлінною працею, принциповістю, добросовісним ставленням до своїх службових обов’язків здобув авторитет та повагу серед громад сіл. Секрет його успіху в тому, що він вмілий керівник, добрий, уважний. Однак навіть після такого приголомшливого результату Роман Олексійович скромно називає цей успіх командною перемогою, а не своєю особистою. Тому люди, які проживають у селах Корнинської ОТГ повірили йому, їм до вподоби напрямок розвитку сільської ради, і кожного з сіл зокрема. Розроблені нові підходи, нові можливості для розвитку територіальної громади, стали інші бюджетні відносини. Це – нелегка, відповідальна, вкрай важлива місія, яка направлена на вирішення проблем у селах. Школи потребують капіталовкладень, дітки потребують садочків. Необхідно розвиватись і в соціально-економічному розвитку, і в культурному, і в спортивному. Він починав з реалізації маленьких проектів на території сільської ради. Зробивши їх – у нього почали вірити жителі. Забезпечені села вуличними ліхтарями, ремонтуються дороги, завершили дитсадочки, реконструюються школи, облаштовуються спортивні та ігрові майданчики тощо. Все робиться, щоб благоустрій сіл процвітав. Мешканці сіл розуміють, що раз він зміг зробити це, то може досягти чогось більшого. І ще одне: якщо взявся за щось, то обов’язково доводить справу до завершення.
А помічниками йому є депутатський корпус та дружній колектив. Хто як не депутати знають специфіку проблем мешканців сіл і доносять це до сільського голови. Кожен депутат є відповідальний за певну ділянку роботи. А депутати тут активні, дієві, працьовиті, повні творчих задумів та ідей, виконують свої обіцянки надаючи слушні пропозиції.
Так як я мешканка села Корнин, вулиці Незалежності, хочу декілька слів сказати про ту роботу, яка зроблена на моїй вулиці. Ми сьогодні тішимося, що здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття на моїй вулиці. Це наболіле питання, яке не зміг вирішити жоден з голів сільської ради протягом 25 років. Два роки тому назад була зроблена проектно-кошторисна документація, а дорога не ремонтувалася. Школа, потім садочок, які конче були необхідні і стали першочерговими проектами у селі. Але принциповість у поєднані з наполегливістю, небайдужістю – це головні риси, які характеризують депутата нашої вулиці – В. Корольчука. Він є справжнім депутатом громади в розумінні знань своїх прав та в повній мірі відчуває покладені на нього обов’язки, чим збільшує довіру людей. Тому мешканці нашої вулиці довірили йому депутатство вдруге. Він є активним депутатом у всьому, не зупиняється на досягнутому. Саме завдячуючи йому і власне Роману Олексійовичу мешканці нашої вулиці мають вуличне освітлення, завдячуючи їм наша вулиця має довгоочікуване асфальтне покриття і завдячуючи депутату О. Оніщук. облаштована зупинка транспорту. Тому їх слово підкріплюється ділом.
Так працює голова Корнинської ОТГ Роман Горбатюк-Василейко і його депутатський корпус. Якщо люди їх обрали, то крім довіри на них лягає ще й часточка їхньої надії на краще майбутнє.
Наша громада – наш спільний дім, і від нас залежить, що буде завтра. Ми хочемо жити у впорядкованих і процвітаючих селах, міцних і прогресуючих громадах. Двері сільської ради завжди відкриті. Об’єднання дало поштовх до розвитку, тому йому стало цікавіше працювати.
Зінаїда Тирак,
мешканка с. Корнин

Вас можуть зацікавити такі матеріали