Волонтерство як повітря

У Києві пройшла церемонія нагородження волонтерів від «Євромайдан SOS». У шостій церемонії взяли участь 123 номінанти-волонтери з різних міст України. Волонтерська премія була заснована в 2014 році, щоб підтримати звичайних людей, які роблять надзвичайні речі. Саме тому відзначають усіх без винятку волонтерів, яких було номіновано на Премію, і ще додатково обирають трьох лауреатів. Кожному номінанту вручили диплом. Серед відзначених була й знана рівненська волонтерка Любов Ярмолюк.
– Потреба волонтерити – як повітря, йдеш і робиш, не зважаючи на час і свої можливості. Ключовим поштовхом для мене була Революція Гідності, йшла волонтерити, щоб краще жилося прийдешнім поколінням, – розповідає лікарка, волонтерка, громадська діячка. Коли говорить про волонтерство, згадує: «Усе почалося ще від дідуся, він ховав воїнів УПА». Тож потреба допомагати іншим та бути корисною – це сімейна риса. Любов Ярмолюк багато років займається доброчинністю та духовно-просвітницькою роботою, є авторкою і кураторкою медико-соціального проекту «Крок назустріч», який опікується дітьми з інвалідністю та сиротами, допомагає з реабілітацією, організовує свята та поїздки по Україні. 25 років очолює ГО «Союз української християнської інтелігенції». Свого часу допомагала родинам з Чорнобиля. Брала активну участь у Помаранчевій революції.
З 2014 року Любов Ярмолюк активно долучилася до волонтерського руху. Організовувала допомогу медикаментами для воїнів на передовій та пораненим бійцям у госпіталі, безпосередньо несла службу в районах ООС.
Вл. інф.

Вас можуть зацікавити такі матеріали