Журналістка, поетеса і художниця – в одній особі

Відома рівненська журналістка, поетеса, художниця Наталія Демедюк у приміщенні обласної державної бібліотеки презентувала свою третю поетичну збірку під назвою «Азимут», виданою у письменницькій робітні «Оповідач». Під час заходу також демонструвалися художні роботи авторки.
– У збірці – твори останніх років. А назва «Азимут» – це математичний термін. Він означає: шлях, напрям, – говорить Наталія Демедюк. – От і я вирішила поділитися міркуваннями щодо того, яким шляхом ми йдемо, як рухаємось до своєї мети в житті…
Хотілося, щоб читачі звернули увагу на свої вартісні завдання і побачили життя в кольорах. Тож у збірці є ще окремий розділ «Живопис». Там представлені мої полотна.
Наталія Демедюк працює шеф-редакторкою відділу програм Рівненської телерадіомпанії «РИТМ», є авторкою і ведучою телепрограмм: «Пряма мова», «В гостях у громади», «Короткий метр», радіо-циклу «Відомі невідомі патріоти» та інших теле- і радіопроєктів.
Друкувалася в місцевих виданнях, а також у літературних альманахах: «Погорина», «Витоки», «Крила» та інших.
Авторка поетичних збірок «Ескізи буднів», «Сім кРоків», «Азимут». Учасниця виставок живопису «Не святі горшки…», «Легато» та інших.
Наталія Демедюк – членкиня Національних спілок журналістів і письменників України, лауреатка низки літературних конкурсів і премій.

Валентин ПОЛІЩУК

Вас можуть зацікавити такі матеріали