РГК запровадила автоматичну реєстрацію в онлайн сервісі 104.ua

Регіональна газова компанія запровадила автоматичну експрес-реєстрацію у єдиному онлайн сервісі 104.ua для споживачів газу, які користуються смартфонами. Це дає можливість мільйонам українців, які щомісячно телефонують до Контакт центру, автоматично отримати доступ до онлайн сервісу 104.ua.

Розуміючи обмеження, з якими стикнулись споживачі природного газу по всій Україні, Регіональна газова компанія запровадила індентифікацію клієнтів за номером мобільного телефону. Це спростило процес реєстрації на сайті 104.ua для клиєнтів Контакт центру.

Тепер всім споживачам, які зателефонують зі смартфону до РГК Контакт центр, автоматично буде створений Особистий кабінет на сайті 104.ua, про що споживач отримає відповідне СМС-повідомлення. Щоб скористатися кабінетом, йому достатньо буде перейти за посиланням та ввести логін і пароль, які надійдуть разом с смс-повідомленням.

«Карантин обмежує пересування наших співгромадян, що збільшує потребу в безконтактних сервісах. Тому ми екстрено, всього за кілька днів розробили експрес-реєстрацію максимально спростивши доступ споживачів газу до онлайн сервісів газових компаній в цей непростий час», – говорить директор РГК Контакт-центр Андрій Коноз.

Спрощена процедура реєстрації дозволить розвантажити Контакт центр в пікові періоди. Адже доступ до сервісів 104.ua допоможе клієнтам здійснювати всі необхідні операції онлайн. Наприклад, гарантовано передавати показання лічильників, безпечно сплачувати за газ та його доставку, першими завантажувати квитанції на оплату послуг, отримувати дані про споживання газу в енергетичних одиницях і багато іншого. Зараз єдиним сервісом для споживачів природного газу 104.ua по всій Україні користується близько 2,7 млн домогосподарств.

Довідка: Регіональна Газова Компанія — сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис. км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

Вас можуть зацікавити такі матеріали