Тривожний виклик

Завдяки професійним діям газовиків вдалося запобігти аварійній ситуації. На номер аварійно-диспетчерської служби АТ «Рівнегаз» у місті Дубно надійшло повідомлення від мешканців будинку по вулиці Мирогощанській, 3 про запах газу в їх під’їзді
Бригада аварійно-диспетчерської служби оперативно виїхала на місце виклику до 5-поверхового будинку. Члени бригади зафіксували концентрацію газу у під’їзді і відразу перекрили стояк. Під час обстеження квартир через замкову щілину було виявлено підвищену концентрацію газу біля однієї з них. Однак двері там ніхто не відчиняв.
Тож довелося викликати працівників поліції і ДСНС, завдяки яким вдалося проникнути у помешкання. Як з’ясувалося, там була несправна плита, на якій не перекривалася ручка крана конфорки. Водночас господар поводився агресивно і всіляко перешкоджав працівникам газової служби у виконанні ними їхніх безпосередніх обов’язків. Чоловік не давав змоги запломбувати газ у своїй квартирі. Тому газовики змушені були перекрити його на стояку, адже була небезпека загазованості під’їзду та отруєння мешканців інших квартир.
До речі, 4 з них є боржниками за газ і послуги з розподілу.
Тому, ми ще раз звертаємося до споживачів з проханням своєчасно розраховуватися за отримані послуги, дотримуватися правил безпечної експлуатації газових приладів і не наражати на небезпеку своїх рідних і тих, хто живе поряд з вами.
Світлана САБАНЮК,
фахівчиня із зв’язків з громадськістю і пресою АТ «Рівнегаз»

Вас можуть зацікавити такі матеріали