Газовики допомагають медикам

АТ «Рівнегаз» надав ІІ-й транш благодійної допомоги медичним закладам області. Зокрема, 2 монітори для апаратів ШВЛ отримало інфекційне відділення Рівненської центральної міської лікарні. Також як благодійну допомогу, передано для медичних закладів області по 200 захисних костюмів та окулярів, комплектів захисного одягу і 1200 респіраторів.
– Така допомога для міської лікарні є надзвичайно актуальною, – заявив заступник головного лікаря медзакладу Ігор Дундюк. – Монітори – це доповнення до апаратів штучної вентиляції легень. Вони дають змогу ретельно і кваліфіковано обстежити хворого.
Лікарі працюють з «важкими» пацієнтами. Вони заходять у палати в захисних костюмах, щитках, що захищають очі. І, на жаль, не мають змоги проконтролювати стан пацієнта. Тому, що фонендоскоп через комбінезон не прослуховується. І лише завдяки цим моніторам можна побачити на відстані, який тиск, пульс, температура…
АТ «Рівнегаз» вже не вперше надає допомогу під час карантину медичним закладам області. Зокрема, нещодавно компанія купила і передала у медзаклади, де перебувають хворі на коронавірус, господарчі товари, засоби індивідуального захисту і дезінфікуючі. Загальна сума коштів, яку виділило АТ «Рівнегаз», 1 мільйон гривень.
– Як соціально відповідальна компанія ми дбаємо про здоров’я не лише наших працівників, а й мешканців області і тих, хто першим стикається з небезпечною хворобою – медиків, – говорить фахівчиня із зв’язків з громадськістю і пресою АТ «Рівнегаз» Світлана Сабанюк. – Тому і надалі газовики Рівненщини не залишатимуться байдужими до потреб медицини краю.
Валентин СІМЧУК

Вас можуть зацікавити такі матеріали