Красуня із Рівненщини продовжує боротьбу на шоу-проєкті «Холостяк»

Минув восьмий тиждень на проєкті “Холостяк”-10. Дівчат залишилося п’ятеро. Серед них, зокрема, і жителька Рівненщини Аліна Лящук. Дівчина брала участь у сьомому сезоні вокального шоу «Х-фактор». Тоді її відео на YouTube зібрало більше 15 мільйонів переглядів, увійшовши в топ-3 найпопулярніших за всі 10 сезонів проекту.
Аліна зізнається журналістам, що спів – її натхнення і віддушина, але для повного щастя їй не вистачає близької людини поруч. Тому вирішила спробувати знайти кохання на проєкті.
– Я постійно відслідковую життя Микити Добриніна і Даші Квіткової (попередніх учасників «Холостяка»). Мене приваблюють такі відносини – щирі, світлі, позитивні та добрі. Хочу і вірю, що і в мене буде так. Головне – взаємність.
Минулого тижня деякі з учасниць мали змогу самостійно організувати побачення з Холостяком. 
Так, Максим дав можливість Насті і Христині самостійно організувати побачення.
Вони отримали по 25 тисяч гривень, якими розпорядилися на власний розсуд. На перше побачення Макс вирушив до Христини, і відбулось воно в неї вдома. Гроші дівчина вирішила повернути. Але такий великодушний вчинок затьмарив порожній стіл. Відомо, що шлях до серця чоловіка пролягає через шлунок, але вдома у Христини вечеря на Максима не чекала. Тому чоловікові довелося самому замовляти їжу.
Настя в свою чергу витратила всі кошти. Купила дорогий костюм Максу, а собі – нові туфлі і сережки. Пара відвідала астролога, а потім вирушила в дорогий ресторан. Але й ця зустріч закінчилася невдало. Під час особистої бесіди головний герой зрозумів, що учасниця зовсім не знає, чим хоче займатися в житті. Тому він вирішив провести її додому, не чекаючи Церемонії.
Дана отримала запрошення на індивідуальне побачення. Макс захотів поїхати у планетарій, щоб подивитися на розташування зірок у день, коли пара вперше зустрілася. І яке ж побачення з Даною без еротичної поезії? Дівчина прочитала свій відвертий вірш, присвячений Максу, а потім закріпила все пристрасним поцілунком.
Також Максим надіслав запрошення на індивідуальне і, до речі, перше побачення Аліні. Дівчина вирішила з’явитися в незвичному для себе образі: червоній вечірній сукні.
Холостяк захотів розділити з нею своє улюблене відчуття польоту, тому пара літала на гелікоптері, а потім приділила час ще одній важливій події: Макс запропонував уявити Новий рік і відсвяткувати його. Тож, за новорічною традицією, вони написали бажання на папірцях, спалили їх і випили попіл разом із шампанським.
Звичайно, не обійшлося і без поцілунків: Холостяка дійсно цікавило, чи справді Аліна й досі нецілована. Однак дівчина вирішила не відповідати на такі провокативні запитання. Та, попри це, Макс її поцілував.
Наприкінці випуску відбулася Церемонія троянд. Напевно, поцілунок з Аліною таки сподобався Максиму, адже дівчина отримала він нього троянду. Тож боротьба за серце головного холостяка країни триває.

Вас можуть зацікавити такі матеріали