ТУТ НИВА БУДНІВ НЕ ЗІВ’ЯНЕ

Карантинні заходи щодо протидії коронавірусній інфекції внесли разючі, але вимушені зміни в життя життєдіяльність Млинівського державного технолого-економічного коледжу. У приміщенні навчального закладу – тиша і безголосся: студенти і викладачі на карантині. А на вулиці – мужчина в масці: з’ясувалося – це директор навчального закладу В’ячеслав Яцкевич. Власне, він і поінформував: це тільки для ліньків карантин – віддушина від роботи, а в навчальному закладі єдо чого докласти рук.
Скажімо, на березі ставка – приміщення колишнього «філософського будинку» графа Ходкевича. Чверть століття тому тут діяло кафе «Українські вареники» і люд полюбляв «у варениках» відпочивати: смачна кухня плюс мальовничі краєвиди додавали настрою і заспокоювали серце. Але згодом торговельний заклад закрили. Нині приміщення – в розпорядженні навчального закладу: тут на першому поверсі дирекція коледжу планує відкрити магазин молокопродуктів: очевидно, це станеться тоді, коли розпочне виробничу діяльність молочний кластер.
А на другому поверсі незабаром відкриє двері студентське кафе-ресторан. Зрозуміло, що йдеться не про гульки, а про культурне і змістовне дозвілля студентської молоді. Ремонтно-будівельні роботи вийшли на фінішну, які непрогнозований карантин дещо пригальмував.
До речі, «квітка» невдовзі і на спорудженні каплички, але вже тепер можна констатувати: гарна споруда прикрасить не тільки територію навчального закладу, а й усього містечка. За словами В’ячеслава Романовича, відкриття цієї невеличкої духовної оселі заплановано на цьогорічний Спас. Звісно, якщо не втрутяться фактори непереборної сили.
Віталій ТАРАСЮК

Вас можуть зацікавити такі матеріали