Клієнти «Рівнегазу» можуть передати показання лічильників з фото через Viber

Через чат-бот 7104ua у месенджері Viber клієнти АТ «Рівнегаз» можуть підтвердити передані показання лічильників газу фотографією. Після введення показань з клавіатури телефона чат-бот пропонує споживачу завантажити фото лічильника. Додати знімок приладу обліку швидко і зручно можна з галереї смартфона.
Функція завантаження фото у чат-боті 7104ua у месенджері Viber створена для коригування показань лічильників газу, що були внесені з помилками. Раніше для виправлення помилково переданих показань споживач повинен був звертатись до центру обслуговування клієнтів з відповідною заявою і чекати на візит контролера, який складав акт і підтверджував реальні показники лічильника. З впровадженням нової функції у чат-боті 7104ua процедура перевірки надісланих даних за допомогою фото відбуватиметься автоматично.

  • На даному етапі ми тестуємо і працюємо над вдосконаленням опції зчитування показань приладів обліку газу через фото. До цього така можливість вже була реалізована у мобільному додатку 104 MobileLight для iOS, – зазначає начальник управління клієнтського сервісу АТ «Рівнегаз» Володимир Новосад. – Це дозволить своєчасно та оперативно коригувати помилки клієнтів при передачі показань лічильників.
    Станом на 1 червня ц.р. понад 17500 споживачів в області вже оцінили переваги користування чат-ботом 7104ua у Viber. Окрім передачі показань у чат-боті є змога відстежити баланс за особовими рахунками (до 5-ти адрес), переглядати історію платежів за газ і розподіл, а також оплачувати послуги онлайн. Мешканці Рівненщини також мають можливість користуватися іншими дистанційними онлайн-сервісами: особистим кабінетом на сайті 104.ua, мобільними додатками 104 Mobile для Android та 104 MobileLight для iOS.
    Фахівці АТ «Рівнегаз» нагадують, що відповідно до Кодексу газорозподільних мереж, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках з газопостачальною компанією,ж побутовий споживач зобов’язаний щомісяця станом на 1 число знімати фактичні показники лічильника обліку газу і впродовж п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх оператору ГРМ.
    Довідка: Регіональна газова компанія (РГК) – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні і комплексні рішення для енергетичного сектора, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів газорозподільчої мережі. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів і понад 8 млн. споживачів газу.
     

Вас можуть зацікавити такі матеріали