Рівненщина – в ТОП-5 найкращих областей України за соціально-економічним розвитком

За результатами першого кварталу 2020 року Рівненщина зайняла 4 місце серед 25 регіонів України. Торік за аналогічний період область посіла 17 сходинку.
Рейтингова оцінка за січень-березень оприлюднена на сайті Міністерства розвитку громад та територій.
Наш регіон поступився лише місту Києву, Київській та Дніпропетровській областям. Загалом рейтинг розроблений за результатами моніторингу 26-ти показників, що характеризують стан та динаміку соціально-економічного розвитку регіонів.
«Така оцінка свідчить про ефективність нашої роботи. Ми ставимо завдання, які в першу чергу важливі для наших громад. Вирішуючи їх, ми перетворюємо наш регіон у територію рівних можливостей. Область стає комфортною для людей та ведення бізнесу. І це заслуга спільна – не лише управлінців, а й усіх жителів, підприємців», – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.
Найкращих результатів область досягла за такими показниками, як виробництво будівельної продукції; інвестиції; зростання доходів місцевих бюджетів; виплата заробітної плати та ефективність ринку праці; енергозберігаючі заходи; розвиток інфраструктури тощо.
Моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №856 «Про затвердження порядку і методики проведення моніторингу та оцінки результативності».

Вас можуть зацікавити такі матеріали