Рівненські атомники пишаються своїм підприємством

Рівненські атомники дуже пишаються своїм підприємством та керівником Павлом Павлишиним. І для цього у них є всі підстави. Адже Рівненська АЕС є найбільшим підприємством Поліського краю, яке дає роботу близько 8 тисячі людей, а також основним наповнювачем – на 80 відсотків – бюджету міста-супутника Вараша. А ще, вважають атомники, їх АЕС є показовою з огляду на культуру виробництва, впровадження соціальних гарантій та ініціатив.
Іще аргументи. Вклад РАЕС у енергогенерацію країни становить 12,4 відсотка, або 23 відсотки від виробництва атомними електростанціями. Річне виробництво РАЕС близько 19 млрд. кВт год. електроенергії дозволяє перераховувати на розвиток інфраструктури регіону розташування понад 30 мільйонів гривень щороку. Субвенції, розмір яких напряму залежить від обсягу виробленої електроенергії, перераховуються «Енергоатомом» до місцевих громад та спрямовуються на ремонти шкіл, лікарень, доріг тощо.
Успішність діяльності колективу РАЕС підтверджує й те, що завдання першого півріччя з виробництва електроенергії виконано на 103,5 відсотка. А це майже 10 млрд. кВт год. найдешевшої електроенергії в Україні. «Енергоатом» відпускає 85 відсотків виробленої АЕС електроенергії за фіксованою ціною 56,75 коп. за кВт год. Кожен український споживач може бути впевненим у тому, що його потреби в енергії будуть гарантовано задоволені у безпечний, надійний та ефективний спосіб.
Важко керувати, причому успішно, таким великим колективом і таким стратегічним об’єктом. Для цього потрібні організаторські здібності, компетентність, вміння працювати з людьми, і, звичайно ж, прагнення весь час удосконалювати підприємство. Всі ці риси притаманні генеральному директору Павлу Павлишину (на знімку), який вимогливий і до себе, і до підлеглих, але не «хворіє» зірковою хворобою, як це буває часто з людьми на таких високих посадах. Тож у місті-супутнику і на РАЕС Павло Павлишин – беззаперечний авторитет.
Екологічна безпека, охорона довкілля, здоров’я персоналу та населення, раціональне використання природних ресурсів – пріоритетні завдання Рівненської АЕС, позаяк – це екологічно відповідальне підприємство.
Олександра ЮРКОВА.
Рівне.
Фото Вікторії Леонової.