У Корці відбувся чемпіонат зі Street Workout

Найголовніша спортивна подія року Кореччини – чемпіонат зі Street Workout – зібрала у Корці 60 спортсменів з різних куточків України. Тут випробовували свої сили не тільки корецькі, а й воркаутери з Рівного, Гощі, Новограда-Волинського, Житомира, Овруча, Радивилова, Малої Горбаші, Володимирця, Шепетівки, Хуста (Закарпаття), Ужгорода та Ковеля.
Організували спортивне дійство Роман Кривицький, президент Київської міської федерації Кіокушинкай Карате, керівник спортивного клубу Fighter, та корчани Андрій Бейлах, керівник Корецького відділення Центру Єдиноборств «Удар», і Матвій Кобець.
Змагання з воркауту та ще й такого масштабу відбувалися у Корці вперше. На суддівство приїхали одні з найсильніших атлетів України: Дмитро Семенов (голова Федерації воркауту м.Києва та Київської області), Ярослав Жук (суддя чемпіонатів всеукраїнського рівня), Ноторіус Атум (дворазовий чемпіон України, фіналіст чемпіонату світу у 2019 році). Зірковим був склад не тільки суддів, а й спортсменів. Змагалися досвідчені та титуловані вркаутери. Серед них учасники змагань всеукраїнського рівня корчанин Юрій Гончарук, який незабаром представлятиме Україну на міжнародних змаганнях з воркауту, та Андрій Захарчук із Радивилова.
А найбільші оплески викликав виступ дев’ятнадцятирічного Давида Дмитрука із Корця, який яскраво продемонстрував, що якщо людина хоче займатися спортом, то для цього не існує ніяких перешкод. З дитинства Давид – у інвалідному візку, проте це не заважає йому займатися воркаутом уже п’ять років.
Свої вміння воркаутери демонстрували у двох категоріях – фрістайл та класичні вправи (підтягування, підтягування з додатковою вагою, віджимання від підлоги, віджимання на брусах з додатковою вагою, вихід на дві руки). Участь у чемпіонаті взяли навіть дівчатка, яі змагалися у категорії «Віджимання».
Роман Кривицький родом із Корця, проте нині проживає у Києві. У столиці він проводить змагання (навіть міжнародного рівня) уже 15 років та розповідає, що готовий ділитися своїм досвідом, залучати спортсменів всеукраїнського й міжнародного рівнів:
– Я палко люблю своє рідне місто Корець, тут народився, тож буду робити все для того, щоб воно розвивалося у спортивному і культурному напрямках. Чому воркаут? Тому що це найпростіший і найдешевший спосіб оздоровлення молоді. Необхідно, щоб у кожному дворі стояли турніки. Коли діти, молодь бачитимуть такі заходи, то на тих турніках вони будуть працювати над собою зранку й до ночі. Плануємо, що цей турнір буде традиційним і з кожним роком ставатиме потужнішим. Приємно, що змагання підтримали керівники районуй міста, відгукнувся місцевий бізнес. Спільними зусиллями ми зможемо повернути спорт на Кореччину.
Ганна СОЛОНІНКО

Вас можуть зацікавити такі матеріали