Контролери працюють по-новому

Уже місяць контролери АТ «Рівнегаз» працюють з мобільним додатком «104.ua Контролери». Онлайн-система формує завдання для контрольного зняття показань лічильників природного газу. Фахівці вносять в електронну програму показання по кожному особовому рахунку і здійснюють у додатку одночасну фотофіксацію.
Тестували новинку впродовж червня-липня. А в останній місяць літа мобільний додаток запрацював «на повну». Так 85 контролерів у серпні онлайн зафіксували 12600 показань лічильників. Система щодня формує маршрути для роботи спеціалістів, у яких вказано адреси, прізвища клієнтів і номери їх особових рахунків.
Перед початком трудового дня контролер АТ «Рівнегаз» Ірина Єжунова (на фото) теж отримує таке завдання. Відтак вона має відвідати майже 80 домоволодінь. Жінка має контрольну групу споживачів, звірку даних у яких слід фіксувати щомісяця.
Більшість власників помешкань чекають свою контролерку. Адже за 8 років роботи пані Ірину знають, як кваліфоковану і ввічливу працівницю «Рівнегазу».
Зазначимо, що клієнт зобов’язаний допустити контролера до лічильника для зняття показань. В іншому випадку розрахунок оплати за газ проводиться за граничними вдвічі більшими нормами. А показання не враховуються до моменту допуску до приладу обліку.
Тому звертаємося до споживачів з проханням дозволяти газовим контролерам фіксувати показники лічильника і з розумінням ставитися до необхідності звірки даних.
Начальник управління зовнішних комунікацій АТ «Рівнегаз» Світлана САБАНЮК

Вас можуть зацікавити такі матеріали