Розбудова сильної України почнеться зі зміцнення кожного окремого регіону та громади

Прийдешні вибори – це шанс України вибороти гідне життя українців, вважають члени партії «За Майбутнє». Адже ця ситуація у державі, до якої призвели дії нинішньої влади, наголошують вони, – це крах національної економіки. Натомість партія «За Майбутнє» планує підходити до політики з економічним прагматизмом, підтримувати усіма силами промисловість та навіть уже рятувати аграрний сектор. Громадянин нині абсолютно соціально не захищений, констатують партійці. Тобто піднімати державу треба в усіх сферах. А це, на жаль, довготривалий і важкий процес. Знищити хороші напрацювання можна в короткі терміни, а от розвиватися і рости – ні. Розбудова сильної України почнеться зі зміцнення кожного окремого регіону та громади – ось головні партійні пріоритети. Тому партія «За МАЙБУТНЄ» приймає у свої лави лише людей з успішними напрацюваннями у різноманітних суспільно важливих сферах: владі, бізнесі, медицині, освіті тощо. Саме такі люди «з великої літери» сьогодні мають прийти до влади на зміну безликим і безвідповідальним популістам.

Такі думки днями можна було почути на стадіоні «Мототрек» у Рівному під час загальних зборів, де партія представила громадськості Рівненщини своїх кандидатів у депутати рад різних рівнів. Це знані люди у регіоні. Дехто із них очолював місцеві ради, заклади медицини, освіти, аграрні підприємства, є серед партійців бізнесмени та громадські діячі. Усі вони виступили зі своїм баченням майбут­нього громад Рівненщини і держави загалом. Участь у зборах взяли понад чотириста делегатів від місцевих організацій партії, котрі балотуватимуться в органи місцевого самоврядування Рівненщини, її прихильники, представники ЗМІ. Список кандидатів до Рівненської обласної ради очолив голова обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Ясенюк.

– Нам пророкували, що ми не відбудемося як по­літична сила, не злетимо. Але ми змогли подолати це упередження і створили на Рівненщині потужну й професійну команду «ЗА МАЙБУТНЄ». До нас приєдналися такі авторитетні люди, як міський голова Рівного Володимир Хомко, народний депутат двох скликань Юрій Вознюк, лікарі, війсь­кові, педагоги, аграрії, під­приємці. Кожен із вас – високопрофесійна й авторитетна людина у своїй сфері діяльності. Ви – на­ше майбутнє. Я пишаюся нашою командою! Ми не побоялися і взяли на себе відповідальність і зробимо все, щоб виправдати до­віру людей, – наголосив Ігор Ясенюк.

Долучився до зборів і нинішній міський голова Рівного Володимир Хомко, який підтримує кандидата на посаду мера Рівного народного депутата України двох скликань Юрія Вознюка.

 – У нашій політичній силі зібралися самодостатні люди, яких об’єднує небайдужість до долі нашої держави. Тому хочу побажати нам не просто отримати перемогу, а гучну перемогу! Як у місті Рівне, так і в Україні. У нас прості і зрозумілі меседжі: традиційна здорова сім’я, розвиток економіки, незалежна заможна європейська країна, завершення децентралізації. Хіба хтось може заперечити проти цих цінностей? – зазначив Володимир Хомко.

Директор агрофірм «ДЕДДЕНС АГРО» та «Ріттер БІО АГРО» Віктор Щербачук теж бачить у цій політсилі великий потенціал і сподівається, що саме ця партія в змозі відродити сільське господарство, полегшити працю українського хлібороба, популяризувати цю галузь, як це робиться у Європі та світі, з тим, щоб у цю сферу прийшло працювати якомога більше молоді. Адже, вважає Віктор Щербачук, фермерство і аграрний бізнес у всьому світі престижні та надприбуткові. Тому, запевняє він, при­йшов у цю партію, бо вірить, що вона, завдяки тому, що у її лавах багато аграріїв та господарників, зможе відродити і піднести на гідний рівень аграрний сектор. Для хліборобської держави, яка завжди була «житницею Європи», за словами Щербачука, серйозно зайнятися цим напрямком сам Бог велів.

– Найбільше мені болить ситуація в аграрному секторі. Нас, аграріїв, за ці роки вона уже «дістала». Скільки можна знущатися над сіль­госпвиробниками?! Таке враження, що влада не розуміє простої істини: майбутнє України – в розвитку аграрного сектора та фермерських господарств. Ще років п’ять тому сільськогосподарські підприємства заробляли достатньо коштів, щоб їх можна було не лише інвестувати у розвиток та виробництво, а й допомагати громадам дбати про со­ціальну інфраструктуру в селах, ремонтувати дороги, підтримувати соціально незахищених громадян. Нині ж податковими платежами нас фактично притисли до стіни. Аграрний сектор зараз тримається лише на ентузіазмі господарів, які люблять свою справу та поважають землю. Я поділяю позиції партії «ЗА МАЙБУТНЄ» в розвитку України та вірю, що ця команда нас не підведе. Заради наших дітей і майбутнього ми разом захищатимемо рідну землю, – поді­лився своїми міркуваннями Віктор Щербачук, котрий балотується у депутати Рів­ненської обласної ради.

– Ми – за майбутнє без війни, без бідності та без відчуття меншовартості у світі. Нашу команду об’єднують ідеї національного й економічного відродження, доступної освіти та медицини для кожного громадянина, – наголосив підполковник медичної служби, хірург, заступник начальника Рів­ненського військового госпіталю Тарас Скрига.

Заступниця  голови Рів­нен­ської обласної організації партії  «ЗА МАЙБУТНЄ» Діана Гордійчук наголосила на спільній меті однопар­тійців та підтримала присутніх у прагненні йти на вибори однією потужною силою:

– Від сьогодні ми стали однією командою. Від кожного з нас залежить результат, який одержимо 25 жовтня, а відтак і те, як ми житимемо далі, чи буде реалізовано шанс на зміни, який нині одержала Україна.

А ще своєю перевагою над іншими політичними партіями політсила «ЗА МАЙБУТНЄ» вважає ідею єднання. В той час, коли інші маніпулюють чутливими питаннями віри, мови та національності, пробиваються у політику, спекулюючи на ненависті та ворожості, «ЗА МАЙБУТНЄ» визначає головну мету – об’єднати країну, як велику родину.

«Тільки припинивши чвари, можна досягти результату! Маємо вибачити одне одному образи й рухатися вперед. Якщо не скористатися зараз запитом на нову політичну силу, в котрій є досвідчені фахівці-управ­лінці, Україна не зможе далі існувати. Адже політики розривають державу, щоб стати князями кожен на своїй території. Не можна більше чекати, бо уже втра­чено 29 років і 10 міль­йонів українців. Маємо об’­єднуватися заради людей, які нам повірять, і заради України!», – так неодноразово наголошував голова партії Ігор Палиця. Він, щоправда, на загальні збори до Рівного приїхати не зміг. Як і член депутатської групи «ЗА МАЙБУТНЄ» у Верховній Раді, наш земляк Віктор М’ялик. Однак вони висловили свою під­тримку кандидатам рівнен­ського осередку. Юрій Вознюк висловив думку, що більшість із представників цієї політсили виграють вибори, бо вони відомі у своєму регіоні і давно довели свій професіоналізм та результативність. А ще, вважає кандидат на посаду міського голови Рівного, дуже символічно те, що саме партія «ЗА МАЙБУТНЄ» першою на Рівненщині представила свою політсилу, активно почала знайомити громадськість зі своєю ідеологією. Тому, як кажуть, «перемога належить першим»! Нехай так і буде, аби на благо держави та розквіту, піднесення та заможності Рівненщини.

Анна ЛЕГКА

Вас можуть зацікавити такі матеріали