Локдаун Кому заборонять працювати?


У період з 8 по 24 січня у Рівненській області заборонять працювати непродовольчим ринкам. Про це 16 грудня, повідомив перший заступник голови РОДА Сергій Подолін.
Відповідно до постанови Кабінету міністрів України, реалізовувати можна ті товари, які належать до продуктів харчування. Відтак, продовольчим ринкам Рівненщини працювати таки дозволили:
– На такому ринку повинно бути не менше 60% торгівельної площі, призначених для продуктів харчування. Ринки працюватимуть з жорсткими вимогами дотримання епідемічних норм, – зазначив посадовець.
Нагадаємо, що під час зимового локдауну буде заборонено: відвідування закладів освіти, крім дошкільної, роботу кафе, барів, ресторанів, закладів розваг, ТРЦ, крім купівлі товарів першої необхідності, роботу салонів краси, закладів культури, фітнес-залів, басейнів, усіх масових заходів, крім офіційних спортивних, проведення культурних масових заходів, роботу продовольчих та непродовольчих ринків, прийом відвідувачів до кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50% місць, прийом відвідувачів музеїв, виставок, галерей тощо, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 10 квадратних метрів приміщення.

Вас можуть зацікавити такі матеріали