Моїй бабусі 101 рік

Моя бабуся Надія Микитівна Вербицька днями відзначила свій черговий день народження – 101-й. Народилася вона у багатодітній сім’ї, де крім неї виховували батьки ще чотирьох синів. Зірку з неба не діставала, бо все життя доводилось важко працювати, в тім числі і в місцевому колгоспі, де й заробила пай. Його віддала в оренду компанії «Акріс Агро». І зовсім не шкодує, бо компанія не лише вчасно розраховується з власницею, але й не забуває про літню жінку. Ось і в день її народження регіональний керівник «Акріс Агро» Сергій Пилиповець, мененеджери Людмила Парадюк і Лариса Дрозюк привезли з собою цінні подарунки. Та головне увага до літньої жінки, щирі слова привітань з побажаннями міцного здоров’я, родинного затишку та Божого благословення.
Не забули привітати поважну іменинницю Гощанський селищний голова Микола Панчук та керівник ветеранської організації Людмила Музичук.
Я щиро вдячна насамперед регіональному керівництву «Акріс Агро» за всебічну підтримку і увагу, всім, хто привітав мою бабусю, від якої я черпаю енергію і науку як правильно жити і любити людей.
Любов Железнюк,
внучка.

Вас можуть зацікавити такі матеріали