У талановитих вчителів й учні обдаровані

Результати роботи педагогів навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»,що у місті Дубровиця на Рівненщині, красномовно свідчать про те, що і в навчальних закладах у поліській глибинці можна отримати міцні знання.
У закладі, який спеціалізується на профільному вивченні природничо-математичних предметів та історії, і де навчається 605 дітей не лише з Дубровиці, а й із колишнього Зарічненського (нині Вараського) району, 10 випускників набрали по 200 балів з української мови та літератури, біології, хімії, математики, фізики при складанні ЗНО. Відтак з цього показника Дубровицький ліцей у двадцятці кращих серед 350 навчальних закладів Рівненщини.
Четверте місце в області утримує він і за підсумками обласного конкурсу захисту науково-дослідницьких учнівських робіт, що його проводить Рівненська Мала академія наук. А у ньому брали участь 112 шкіл Рівненщини.
У талановитих дітей не менш талановиті педагоги і керівники науково-дослідницьких робіт.
– Починаючи з 2010 року, наші вчителі беруть участь в обласному конкурсі «Учитель року». Лауреатами цього конкурсу в різні року були Галина Білотіл, Олена Потер, Ірина Островець, Ольга Дубінець, Вікторія Кренько, В’ячеслав Кедрук, – розповідає директор НВК «Ліцей-школа», депутат Дубровицької міської ради Володимир Кушнір (на знімку), який у 2014 році теж став переможцем обласного конкурсу «Учитель року» в номінації «Директор», показавши таким чином своїм підлеглим приклад. – А у цьому році наш колектив вітав і порадів за успіх нашого колеги, вчителя трудового навчання Сергія Берестеня (на знімку), який став переможцем районного та обласного етапів такого конкурсу.

Олександра ЮРКОВА.

Вас можуть зацікавити такі матеріали