«ГЕРОЇ ЖИВУТЬ СЕРЕД НАС»

Нещодавно у філіалі Рівненського міського центру творчості учнівської молоді «Ровесник» відбулася зворушлива зустріч – вшанування Героїв України, які живуть серед нас. До нас завітали родина загиблого на Майдані в 2014 році, Героя Небесної Сотні Валерія Опанасюка – дружина Вікторія Опанасюк, депутат Рівненської обласної ради, радник голови Рівненської облдержадміністрації, приватний підприємць агенства нерухомості «Тет–А–Тет» з чудовими дітками: Ангеліною, Іллею, Софією, Артемом, та прапорщик у відставці Анатолій Тимощук.
Педагогічний колектив, батьки та активні вихованці гуртків привітно зустріли гостей.
Любов Хилько розпочала зустріч з подяки українцям, які не задумуючись, свідомо, за покликом серця, стали на захист своєї Батьківщини, боронили кордони держави, ціною власного життя зупинили ворогів. Пам’ять Героїв України вшанували хвилиною мовчання.
Вікторія Опанасюк з дітками Софією та Артемом розповіли про складні моменти свого життя та біль втрати коханого чоловіка, люблячого татуся.
В знак співчуття, розділеного горя, поваги, вдячності родині загиблого Валерія Опанасюка були вручені Подяка від адміністрації РМЦТУМ за виховання чудової доньки, Софії, вихованки гуртка «Юні «фото-, відеоаматори», керівник Володимир Тарасюк; бутоньєрки, «Маки», обручі, оздоблені квітами “Мак” з фоамірану, виготовлені руками вихованців, гуртка «Об’ємна тканепластика»; подарунки від спонсорів та небайдужих людей, які погодилися долучитися до проведення заходу та підтримати родину нашого земляка, Героя Небесної Сотні.
Родина Опанасюків щиро дякувала за увагу та пам’ять до подвигу Героїв Небесної Сотні, їхнього чоловіка, батька.
Анатолій Тимощук, старший сержант, учасник бойових дій в зоні АТО 2014-2017 років Луганської області, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (Указ президента України № 817/ 2014, розповів присутнім, що захищати мир – важка і почесна справа!
Сьогодні на Сході України тривають військові дії, вирішується доля і майбутнє України.
На полі битви – військові Незалежної України. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодують власного життя, захищають неньку Україну, її волю, незалежність та впевнені, що відстоять цілісність нашої держави, волю та мир. Нам є, що захищати, нам є що берегти!
В знак поваги, вдячності, підтримки воїнів в/ч А 1671 55 полку зв’язку з м. Рівне, які на разі захищають східні кордони України від російської агресії, адміністрація МЦТУМ, вихованці філіалу РМЦТУМ «Ровесник» підготували подарунки.
Вони будуть передані воїнам на лінію фронту в Луганську область.
На завершення заходу вихованцям гуртків філіалу РМЦТУМ «Ровесник» було за честь отримати дипломи, грамоти, сертифікати з рук почесних гостей.
Сподіваємося, що наша зустріч буде початком добрих справ!

Любов Хилько, методист РМЦТУМ

Вас можуть зацікавити такі матеріали