На приморському пляжі юні рівненські гандболісти вибороли срібло

Ще одну звитягу додали до спортивної скарбниці Рівненщини спортсмени-гандболісти збірної команди Рівненської області з пляжного гандболу, юнаки 2010-2011 років.
На Чемпіонаті України, який проходив у Скадовську Херсонської області, юні спортсмени вибороли друге призове місце. Кращим захисником команди визнано гравця Даниїла Катеринчука.
Змагання, у яких брали участь команди з Харкова, Южного, Чорноморська, Одеси, були такими ж спекотними, як і пісок на приморському пляжі. Щодня наші хлопці проводили по дві гри і перемагали. У фіналі з невеликим відривом вирвалася вперед команда спортсменів з Чорноморська, які, як вони самі жартують, виросли на пляжі і всі тренування там проводять.
– І справді – говорить тренер команди, тренер вищої категорії з гандболу Алла Шулепа-Пастушок, – південний клімат для нас був трохи важкуватим, але хлопці достойно зіграли. Всі задоволені результатом. Ми вдячні батькам спортсменів за допомогу та обласному спорткомітету, а також директору ЗОШ №26 м.Рівне Володимиру Дзюбаку, який напередодні змагань надав нам для тренувань спортивний майданчик з піском.
На пероні юних гандболістів зустрічали з квітами батьки, друзі, тренери. Позаду залишилися запеклі змагання за перемогу, а далі знову і знову години напружених тренувань до омріяного золота. Сил та енергії у хлопців вистачить, було б тільки місце для тренувань відповідне…
Любов Кузик

Вас можуть зацікавити такі матеріали