У посиленому режимі

У посиленому режимі

У режимі 24/7 за будь-яких погодних умов працюють 17 бригад аварійно-диспетчерської служби АТ «Рівнегаз». З настанням зими навантаження на систему газопостачання зростає. Лише у грудні минулого року фахівці АДС виїжджали на виклики майже 800 разів.

– Ми фіксуємо зростання кількості викликів на внутрішньобудинкових мережах. Переважна більшість з них пов’язана з витоками газу. Мешканці будинків повідомляють про запах газу в приміщенні, на кухні, в під’їзді ,— говорить начальник АДС АТ «Рівнегаз» Андрій Чижевський.

За словами фахівців, причинами витоків газу є розгерметизація внутрішньої системи газопостачання: фізичне старіння, механічні навантаження, вплив електричного струму, старіння ущільнюючих елементів, вихід з ладу і старіння запірної арматури та з’єднувальних елементів. Це свідчить про те, що споживачам необхідно забезпечувати технічне обслуговування мереж і газове обладнання.

– Неможливо самостійно перевірити всі комунікації в будинку. Часто це небезпечно. Адже потрібно контролювати газопроводи, запірну арматуру, з’єднувальні елементи та обладнання. Кваліфіковано виконати ці роботи може тільки фахівець, який має необхідне обладнання і володіє відповідними навиками, — продовжує начальник відділу технічного обслуговування АТ «Рівнегаз» Роман Кутира.

Замовити послугу з технічного обслуговування можна у Клієнтських просторах 104.ua в Рівному, Дубні, Здолбунові, Сарнах, Березному, Корці, Млинові, Радивилові, Острозі, Костополі, Рокитному, Клевані, Демидівці. А сервісне обслуговування і ремонт внутрішньобудинкової системи газопостачання та газового обладнання споживачі природного газу можуть замовити через «гарячу лінію». Для цього необхідно набрати номер 5104 й оформити заявку на послугу.

Пресслужба АТ «Рівнегаз»

Вас можуть зацікавити такі матеріали