Укрпошта розпочала передплату видань на II півріччя 2022 року


 Акціонерне товариство «Укрпошта» з 23 квітня 2022 року розпочало приймання передплати на II-ге півріччя 2022 року.
Серед широкого переліку різних популярних видань місцева преса, тематичні видання, періодика для розвитку дітей та багато інших цікавих видань.
Газети та журнали можна передплатити для себе, батьків або своїх бабусь та дідусів у селах. Передплата періодичних видань під час війни набуває особливого змісту, оскільки для багатьох людей, особливо пенсіонерів друковані видання, залишаються основним джерелом новин місцевого та районного масштабу. На сьогодні, більше 70% періодичних видань продовжують друкуватися та задовольняти потреби своїх читачів.
Передплатити газети та журнали можна:

 • до 16 червня видання загальнодержавної сфери розповсюдження;
 • до 25 червня на місцеві видання (обласні, міські, районні).
  Оформити передплату на II півріччя 2022 року можна через сервіс «Онлайн-передплата» на сайті Укрпошти, або у звичайний спосіб у поштових відділеннях та у листоноші.
  В умовах воєнного стану, онлайн сервіс є найбільш безпечним, швидким та зручним способом передплати видань. Ви можете швидко обрати із переліку загальноукраїнське чи місцеве видання та відразу оплатити вартість передплати платіжною карткою.
  Передплатники, які оформлять передплату в поштовому відділенні або через листоношу на суму від 100 гривень та більше терміном не менше ніж на 6 місяців автоматично стають учасниками акції «Я люблю передплату» та беруть участь у розіграші 24-х ручних блендерів. Акція триватиме до 25 червня 2022 року, включно.
  Передплачуючи періодичні видання у нелегкий для нашої країни час ви не лише підтримуєте українську видавничу галузь, а тим самим робите свій внесок у розвиток економіки нашої країни.
  Тож долучайтеся до передплати! А «Укрпошта» докладе всіх зусиль, щоб доставити пресу кожному передплатнику!
  Рівненська дирекція АТ «Укрпошта»

Вас можуть зацікавити такі матеріали