Євроінтеграція газовиків

Завдяки правильно обраному курсу АТ «Рівнегаз» у напрямку євроінтеграції і збільшення виробничих потужностей в Україні, на території Рівненщини з’явилося нове газове обладнання.
Так, цими днями встановлено сучасні шафові газорегуляторні пункти виробництва заводу «RGC Production» у Березному, селах: Велика Омеляна та Іваничі Рівненського району, Моквин, що на Березнівщині, Набережне (Демидівщина). Модернізацію обладнання провели через зношеність ШГРП вітчизняного зразка.
Шафові газорегуляторні пункти – це обладнання, що знижує тиск газу для підтримання його на належному рівні. Заміну застарілого на простіше в експлуатації (КБРТ) газовики проводять там, де ШГРП обслуговує до 20-ти споживачів. З початку року газовики АТ «Рівнегаз» провели реконструкцію 17-ти ШГРП. Загалом ц.р. заплановано заміну 54-х одиниць такого обладнання.
В умовах воєнного часу безперебійна робота критичної інфраструктури має особливо важливе значення. АТ «Рівнегаз» дякує всім споживачам, які не зволікають з оплатою послуги розподілу газу. Адже це гарантує стабільну і безаварійну роботу підприємства.
Пресслужба АТ «Рівнегаз»

Вас можуть зацікавити такі матеріали