Ситуація на газовому фронті

інфраструктури через дії російських загарбників досяг майже 10-ти мільярдів гривень. За цей час було відновлено газопостачання для 390 тисяч українських родин.
З початку російського вторгнення непоодинокі випадки цілеспрямованого нищення об’єктів критичної інфраструктури: знищено 5 тис. кілометрів газорозподільних мереж, розтрощено 311 одиниць високотехнологічного сучасного автотранспорту, зруйновано 6 тисяч квадратних метрів будівель. Для встановлення місць пошкодження газопроводів газовики використовують сучасні витокошукачі «Esders», «Variotec», а також мобільні лабораторії з французьким обладнанням «Gazomat».

  • Завдяки самовідданості і професійності працівників швидко відновлюємо пошкоджену критичну інфраструктуру. В портфелі РГК 130 прямих договорів зі світовими та європейськими виробниками газового обладнання та устаткування, що дозволяє швидко забезпечувати їх доставку, – говорить, операційний директор РГК Олексій Тютюнник. – Виробничі потужності «RGC Production» переорієнтували на потреби відновлення газопостачання в деокупованих областях. Через бойові дії було відключено і пошкоджено 1074 газорозподільних і 2739 шафових газорегулюючих пунктів. Фахівці операторів ГРМ відновили роботу 390 газорозподільних і 929 шафових пунктів.
    Швидке відновлення газового обладнання відбувається завдяки власному виробництву обладнання «RGC Production» і мережі логістичних центрів РГК, які оперативно отримують комплектуючі від постачальників з Європи. За 2 місяці заводи у Вінниці, Дніпрі і Львові відвантажать 217 одиниць ШГРП, які будуть направлені у Київську, Чернігівську, Миколаївську, Харківську, Рівненську та інші області.

Вас можуть зацікавити такі матеріали