Астрологічний прогноз

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

на 26 лютого-4 березня

 

ОВЕН (21.03-20.04). Починайте активно змінювати себе, шукати нові, неординарні шляхи в особистому житті. Зробивши послугу начальству, ви допоможете йому вирішити складну ситуацію, і він неодмінно віддячить вам.

Постарайтеся зрозуміти близьких людей, знайдіть з ними спільну мову. Вихідні дозволять вам нарешті відпочити від проблем на роботі та вдома. Сприятливий день п’ятниця, несприятливий – середа.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05). З’явиться один із тих рідких шансів, які стають причиною раптових кар’єрних злетів. Будьте готові змінити своє життя. Швидше за все вам доведеться з’ясовувати відносини на роботі або ж удома. Необхідно контролювати не тільки свої дії та слова, але й думки. У вихідні будьте особливо обережні з новими ідеями. Сприятливий день середа, несприятливий – п’ятниця.

 

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). Чудовий період для творчості та кар’єри. Ваша енергія й цілеспрямованість стануть гарантом успіху в багатьох справах. Можете розраховувати на додатковий прибуток. Вихідні краще присвятити близьким людям. Сприятливий день п’ятниця, несприятливий – вівторок.

 

РАК (22.06-22.07). Ваша працездатність здивує навколишніх. Зосередженість та уважність будуть нагороджені. А от особисті відносини краще не з’ясовуйте, буде важко прийняти рішення. Спробуйте не квапити події та сприймати

людей такими, як вони є. Сприятливий день четвер, несприятливий – субота.

 

ЛЕВ (23.07-23.08). Головне не метушіться, і спокійно вирішуйте всі проблеми. Краще не говоріть нічого зайвого, щоб не стати жертвою пліток. Допоможіть колегам по роботі, але не давайте нікому сісти собі на шию. Можливе знаходження нових ділових партнерів. Вихідні присвятіть відпочинку з усією родиною. Сприятливий день вівторок, несприятливий –

четвер.

 

ДІВА (24.08-23.09). Щоб досягти позитивних результатів, усі важливі справи необхідно розпланувати. Не засмучуйтесь, коли опинитеся на одинці із собою. Присвятіть цей час думкам. У вихідні люди, які будуть поруч, допоможуть і підтримають вас у разі необхідності. Сприятливий день понеділок, несприятливий – п’ятниця.

 

ВАГИ (24.09-23.10). Усі роблять помилки, і мудрість життя полягає в тому, щоб їх не повторювати, не ходити по замкненому колу, а здобувати позитивний досвід із життєвих труднощів. Відкрийте в собі азарт – якщо не вийшло з

першого разу, спробуйте ще, тільки знайдіть інший шлях. Сприятливий день п’ятниця, несприятливий – середа.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Творча діяльність буде позитивно впливати на ваш настрій і працездатність. Плануйте рішучі

дії. Не пропустіть свій шанс, використайте сприятливий час. У вихідні знайдіть час для романтики. Сприятливий день вівторок, несприятливий – субота.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Фортуна буде посміхатися вам, і ви зможете відкрити власну справу, однак це зажадає чимало сил і часу. Вас будуть спокушати привабливою діловою пропозицією, від якої буде нелегко відмовитися. Однак

краще все проаналізуйте й не поспішайте з відповіддю. Сприятливий день четвер, несприятливий – п’ятниця.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У вас з’явиться бажана свобода дій, але розумно неї скористайтесь. У вихідні стежте за своєю мовою і перш, ніж говорити добре подумайте. Постарайтеся бути чесним із собою та навколишніми. Сприятливий день понеділок, несприятливий – середа.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). Особиста чарівність дозволить налагодити необхідні партнерські відносини в діловій сфері. Імовірні нетривалі поїздки. Влагодяться сімейні проблеми, розпочнеться період повного взаєморозуміння. У вихідні можливі невеличкі конфліктів. Сприятливий день п’ятниця, несприятливий – вівторок.

 

РИБИ (21.02-20.03). Ви відчуєте легкість, піде в минуле те, що вас дратувало. Доведеться виявити терпіння, щоб уникнути конфліктів із керівництвом. Є ризик даремно витратити багато часу та грошей. У вихідні прислухайтеся до внутрішнього голосу. Сприятливий день середа, несприятливий – четвер.