Астрологічний прогноз

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

 

на 23 – 29 квітня

 

ОВЕН (21.03-20.04). Ви з головою зануритесь у домашні справи. Важко буде знайти й пару хвилин для себе. Але це не привід засмучуватись. Адже можливе знайомство з впливовим партнером, яке позитивно позначиться на просуванні кар’єрними сходами. Постарайтеся контролювати емоції в будь-якій ситуації, ваші рішення повинні бути мудрими та слушними. У вихідні вам необхідний спокійний відпочинок, вечірки краще перенести на інший час. Сприятливий день середа, несприятливий – понеділок.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05). Будьте особливо обережні під час розмови, не пліткуйте, тому що будь-які ваші висловлення можуть бути невірно витлумачені. Можливі зміни, пов’язані з професійною діяльністю. У вихідні вам буде легко підтримувати гармонічну атмосферу у своєму оточенні, гарний час для проведення сімейних заходів або пікніка з друзями. Сприятливий день четвер, несприятливий – п’ятниця.

 

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). Гарний час для побудови нових планів, які досить швидко реалізуються та принесуть прибуток. Ви повні сил і енергії для подальшого розвитку. Прислухайтеся до поради коханої людини. Відкрийте в собі нові здатності, які поки дрімають. Ви ще більше будете себе поважати, тільки не зазнавайтеся. Робота займе багато вашого часу, але не забувайте про розваги і відпочинок. Сприятливий день вівторок, несприятливий – четвер.

 

РАК (22.06-22.07). У вас з’явиться шанс успішно реалізуватися на роботі. Вам зроблять вигідну пропозицію. Щоб добитися поставленої мети, об’єднайте зусилля з іншими людьми. Вчиться домовлятися. Повне взаєморозуміння буде панувати у стосунках з близькими людьми. Сприятливий день п’ятниця, несприятливий – середа.

 

ЛЕВ (23.07-23.08). Досить напружений період, але зате багатообіцяючий. Постарайтеся не тільки висловлювати свою думку, але й прислухатися до співрозмовників. Є небезпека, що старі погляди перешкодять реалізації ваших планів на майбутнє. На вашому шляху можуть встати колишні страхи або почуття провини. Прийдеться ґрунтовно попрацювати над собою, варто сконцентруватися на найголовнішому. Сприятливий день середа, несприятливий – понеділок.

 

ДІВА (24.08-23.09). Варто переглянути пріоритети. Деякі обов’язки ви можете перекласти на плечі навколишніх, щоб звільнити необхідні вам час і сили. Намагайтеся зберігати спокій і не відступати перед труднощами. Переймайте досвід колег по роботі. Вихідні присвятіть активному відпочинку, проведіть час на свіжому повітрі, більше рухайтеся. Сприятливий день вівторок, несприятливий – п’ятниця.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Обсяг роботи може збільшитися, наступає спекотна пора. Можуть виникнути певні труднощі у спілкуванні з рідними й друзями. Постарайтеся стежити за своєю мовою й спершу думати, а потім – говорити. Перепади вашого настрою загрожують хорошому спілкуванню з оточуючими. Сприятливий день середа, несприятливий – субота.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). Кар’єра та світське життя будуть блискучими, як ніколи. Тягар непотрібних зобов’язань спаде з ваших плечей. Ваші досягнення стануть помітні навколишнім. Тільки чітко визначайте, чого ви прагнете досягти в найближчий час, і наполегливо просувайтеся до мети, незважаючи на труднощі. У вихідні не плануйте важливих справ, розслабтеся й відпочиньте в комфортних умовах. Діти порадують своїми успіхами. Сприятливий день вівторок, несприятливий – п’ятниця.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На вас очікує приємна новина. Не розмінюйтеся по дрібницях. Важливо не втратити контролю над подіями, що відбуваються. Не вірте слухам і пліткам, ваша інтуїція зробить вам неоціненну послугу. У вихідні можливо ускладнення стосунків із близькими, зате з друзями – повне взаєморозуміння. Сприятливий день понеділок, несприятливий – субота.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). На роботі знадобиться все ваше самовладання, щоб зберігати спокій і не боятися змін. Побоюйтеся гострих конфліктів. Постарайтеся зрозуміти опонентів. На роботі від вас будуть чекати ініціативи й дій, спрямованих на виправлення помилок. Сприятливий день п’ятниця, несприятливий – середа.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). Нехай ваша скромність обмежиться тим, що ви не будете занадто багато говорити про свої досягнення. Однак проявіть активність, ухвалюйте рішення. Вірте своїм почуттям, не стільки важливий результат, як сам ваша налаштованість на перемогу та досягнення мети. Сприятливий день четвер, несприятливий – вівторок.

 

РИБИ (21.02-20.03). Робота забере більшу частину вашого часу. Вам доведеться встигати і з професійними обов’язками, і з домашніми проблемами. Не забувайте про близьких людях, їм може знадобитися ваша допомога. У вихідні ви відчуєте, що рухаєтеся в правильному напрямку, у вас є друзі й однодумці. Сприятливий день середа, несприятливий – понеділок.