Астрологічний прогноз

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ

на 25 червня – 1 липня

 

ОВЕН (21.03-20.04). Не варто заперечувати свої промахи, але постарайтеся вчасно виправляти допущені помилки. Не дратуйтеся по дрібницях. Вихідні краще проведіть за пасивним відпочинком. Сприятливий день середа, несприятливий – вівторок.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05). Будьте зібрані, і ви встигнете зробити багато справ, практично не відчуваючи втоми. Може надійти важлива ділова пропозиція, не відмовляйтеся від неї. У вихідні сходіть в гості до батьків, організуйте пікнік з друзями. Сприятливий день п’ятниця, несприятливий – середа.

 

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). З’явиться можливість управляти ситуацією, впливати на прийдешні події. Постарайтеся слухати навколишніх і розуміти їхні потреби. Вихідні проведіть найближчими, займіться родиною, приділіть увагу дітям. Сприятливий день понеділок, несприятливий – субота.

 

РАК (22.06-22.07). Прислухайтеся до порад близьких людей. Вони допоможуть у вирішенні проблем. Не плануйте зустрічей на вихідні. Краще відпочиньте на природі. Сприятливий день п’ятниця, несприятливий – вівторок.

 

ЛЕВ (23.07-23.08). Не відмовляйтеся від допомоги друзів, але й звалюйте на них усю роботу. У родині можливі конфлікти. Сприятливий день четвер, несприятливий – понеділок.

 

ДІВА (24.08-23.09). Інтуїція – ваш вірний і надійний друг. Варто навчитися їй довіряти. Не намагайтеся робити десять справ одночасно. Сприятливий день понеділок, несприятливий – четвер.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Насичений подіями, діловими й особистими зустрічами період. Вихідні – сприятливий час для рішення сімейних проблем. Сприятливий день середа, несприятливий – субота.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11). На вас очікує безліч різноманітних приємних подій. Ваші творчі та ділові проекти принесуть прибуток. У вихідні обміркуйте плани на майбутнє. Сприятливий день вівторок, несприятливий – четвер.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Початок тижня може викликати у вас розчарування. Однак ви будете повільно, але вірно просуватися до своєї мети. На вас чекають приємні сюрпризи. Сприятливий час для обговорення справ із колегами. Сприятливий день четвер, несприятливий – середа.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Постарайтеся створити для себе оптимально зручний режим роботи, що дозволить ощадливо використовувати час і сили. Постарайтеся тримати свої емоції під контролем. Вихідні краще провести за містом на природі. Сприятливий день вівторок, несприятливий – понеділок.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). З’явиться можливість кар’єрного росту. Не варто призначати важливі зустрічі, бо, незважаючи на всі старання, ви неодмінно спізнитеся. У вихідні проявіть більше м’якості й турботи до близьких людей. Сприятливий день вівторок, несприятливий – субота.

 

РИБИ (21.02-20.03). У своїх починаннях ви отримаєте розуміння й схвалення начальства. Не бійтеся перешкод, які будуть виникати на вашому шляху. Ви можете одержати привабливу ділову пропозицію. У вихідні постарайтеся знайти час для спілкування з родичами. Сприятливий день середа, несприятливий – четвер.