Наші автори

Петро Миколайович Гуменюк

Народився 1941 року на хуторі Одбережках поблизу с. Чудниці Гощанського району на Рівненщині. Працював трактористом, у Гощанській районній газеті, на керівних посадах у колгоспах, райдержадміністрації та районній раді. Вийшов на пенсію з посади заступника голови Гощанської районної ради.

Друкувався й друкується в облас­них і районній газетах, літератур­но-мистецьких альманахах. Автор книг, кількох проектів обласних журналістської та письменницької організацій.

Член районного літературно-мистецького об’єднання «Веселка», Національної спілки журналістів України, кандидат у члени НСПУ, лауреат Гощанської районної краєзнавчої премії ім. І. Ф. Шишка (2008 р.), Гощанської районної літературної премії імені Р. І. Журомського (2012 р.)та імені М. В. Шакури (2017 р.), наго­роджений Золотою медаллю української журналістики (2009 р.).

Читати більше…

 


 

Віктор Степанович Мазаний

 

Член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України.

Заслужений журналіст України.

Автор проектів літературно-мистецьких свят «Городецький автограф» та «Городець у вишиванці», засновник Поліського літературного музею, Алеї письменників України, що у селі Городець Володимирецького району.

 

Читати більше …

 


 

Юрій Павлович Береза

Юрій Береза народився у селі Городище Шепетівського району Хмельницької області. Закінчив Рівненський державний педагогічний інститут. Член НСПУ і НСЖУ, лауреат літературних премій імені Остапа Вишні, імені Грицька Чубая, номінант  премії імені Степана Руданського, володар диплому «Лауреат Нобельської премії» Всеукраїнського фестивалю гумору, журналістської премії імені Михайла Горопахи, автор понад 20-ти книг гумору, сатири і лірики. Працював на вчительській і журналістській роботах. Нині – префект журналу «Перець» і позаштатний кореспондент газети «Вільне слово». Нагороджений Почесним знаком НСПУ, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, його ім’я внесено у Сучасну енциклопедію України, твори перекладалися на мови інших народів і вивчаються у школах.

Читати більше …